Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Czernina - Oferty sprzedaży domów

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Leszno

Leszno(Czernina + 14 km)

564 900 zł97 m² 5 823,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Atrakcyjne, dwukondygnacyjne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym, dużym ogródkiem 390m2 i nowoczesnym ogrzewaniem na pompę ciepła. Kolejny etap nowoczesnych domów na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Bojanowo

Bojanowo(Czernina + 10 km)

1 700 000 zł1 250 m² 1 512 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:28 600 m²

Okazja! zabytkowy pałac Z liczną zabudową towarzyszącą! idelany na: *pensjonat, *dom opieki, *hotel Z salami weselnymi *obiekt konferencyjny itp. Wyjątkowa nieruchomość dla wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem, ul. Myśliwska

Gronowo,Leszno(Czernina + 14 km)

549 000 zł98,22 m² 5 589 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ostatnie wolne! Przedstawiamy Państwu nową inwestycję obejmującą budowę 18 lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej w bardzo atrakcyjnej lokalizacji leszno/gronowo ul. Myśliwska Najlepsza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Kąkolewo

Kąkolewo(Czernina + 17 km)

470 000 zł92,56 m² 5 077,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:179 m²

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu ostatni budynek piętrowy w Kąkolewie! - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający Polecamy nowy budynek piętrowy z dwoma lokalami, stan.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Wschowa(Czernina + 23 km)

796 000 zł139 m² 5 726,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:649 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom w stylu "kanadyjskim" o powierzchni użytkowej 109 m 2, wybudowany w technologii szkieletowej z konstrukcją drewnianą. Budynek charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Tarkowskiego

Gronowo,Leszno(Czernina + 14 km)

579 000 zł98,32 m² 5 888,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Nowa inwestycja - ul. Stasia Tarkowskiego, leszno (gronowo) Na sprzedaż atrakcyjny lokal mieszkalny o powierzchni rzeczywistej 90,26 m (pow. użytkowa 87,26 m ) z przynależną działką.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Przyborowo

Przyborowo(Czernina + 22 km)

649 000 zł90 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:15 300 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Przyborowie spokojnej, zielonej okolicy w gminie Krobia w województwie Wielkopolskim. W skład oferty wchodzi dom mieszkalny 90m.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Rokosowo

Rokosowo(Czernina + 21 km)

650 000 zł227 m² 2 863,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Wygodny, wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 227m2 położony w miejscowości Rokosowo, gmina Poniec, powiat gostyński dla rodziny z możliwością prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Leszno

Gronowo,Leszno(Czernina + 14 km)

899 000 zł159,01 m² 5 653,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Prestiżowa lokalizacja | ogród | 160 m ** Na sprzedaż wyjątkowy, elegancki dom o powierzchni 160 m , usytuowany na działce 340 m , w jednej z najlepszych i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Czernina

Czernina,dolnośląskie

1 498 000 zł443 m² 3 381,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:7 391 m²

Piękny, duży dom o powierzchni użytkowej 443m2 z garażem dwustanowiskowym w bryle domu, położony na dużej, ogrodzonej działce 7391m2 w Czerninie - 12km do Leszna, 9km do Góry, 4km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Góra(Czernina + 8 km)

249 000 zł140 m² 1 778,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:311 m²

Góra, hirszfelda, centrum, dom wolnostojący z garażem, powierzchnia 140m2, 5 pokoi, działka 311m2, sprzedaż 249 000 zł *jest możliwość zamiany Domu na mieszkanie 2 pokojowe Jeśli szukasz.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij